Dolnośląskie

Oferta dla każdego z bezpłatnym dojazdem-26,50zł/h - Środa Śląska!

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Mamy dla Ciebie interesująca ofertę z licznymi benefitami.

Aktualnie poszukujemy osób do wsparcia procesów produkcji na zakład zajmujący się produkcją katalizatorów.

Lokalizacja: Środa Śląska

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego! Gwarantujemy pełne przeszkolenie w zakresie nowych obowiązków.

Dołącz do Nas już dziś i zyskaj:

&#8226; satysfakcjonującą stawkę godzinową 26,50 zł brutto
&#8226; opiekę oraz pomoc Koordynatora
&#8226; bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z lokalizacji Legnicy, Lubina, Wołowa, Brzegu oraz Wrocławia. autobus pracowniczy
&#8226; bezpłatne ciepłe napoje: kawa, herbata
&#8226; zaplecze socjalne
&#8226; ubezpieczenie NNW
&#8226; umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
&#8226; formalności w telefonie (elektroniczna umowa)
&#8226; stały wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO
&#8226; Ubezpieczenie PZU

Zakres zadań:

&#8226; obsługa prostych maszyn produkcyjnych
&#8226; pakowanie detali
&#8226; stanowisko stojąco-siedzące

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij sms o treści "produkcja" pod numer 573 207 676 - oddzwonimy ze szczegółami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Luty, 2022  15:02

Identyfikator: 713189

Wyświetleń: 1141