Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik Maszyn Do ObrÓbki Skrawaniem

Środa ŚlĄska

Oestalpine Rotec Sp. z o.o. jest producentem komponentów dla dostawców w branży motoryzacyjnej, wiodącym w zakresie wydajności produkcji oraz nowoczesności rozwiązań technicznych. Do naszego zakładu w Komornikach k/Środy Śląskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM

Opis stanowiska:
&#8226; diagnozowanie awarii i naprawa i modernizacja maszyn,
&#8226; rozruch nowych maszyn oraz terminowe przeglądy maszyn produkcyjnych,
&#8226; utrzymanie czystości maszyn i porządku w miejscu pracy,
&#8226; kontrolę stanu części zamiennych i narzędzi,
&#8226; współpraca z operatorami maszyn

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie lub zawodowe w zakresie mechanicznym lub obróbki skrawaniem,
&#8226; znajomość napędów i sterowania układów hydraulicznych &#8211; schemat hydrauliczny
&#8226; wiedza z dziedziny sterowania elektrycznego &#8211; schematy elektryczne
&#8226; dobra znajomość układów mechanicznych - rysunek techniczny
&#8226; doświadczenie w diagnozowaniu usterek,
&#8226; doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn przemysłowych
&#8226; samodzielność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie,
&#8226; gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
&#8226; stabilne warunki pracy,
&#8226; szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
&#8226; bardzo dobre wynagrodzenie

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Czerwiec, 2013  09:09

Identyfikator: 464408

Wyświetleń: 2002