Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier ds. Jakości

Komorniki, k . Środy Śląskiej

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 6 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki k. Środy Śląskiej
Nr ref 75/2014

Opis stanowiska pracy:

&#8226; Tworzenie i przygotowywanie standardów jakościowych dla nowych procesów produkcyjnych
&#8226; Nadzór jakościowy przy wdrożeniach nowych procesów produkcji i produktów
&#8226; Praca z dokumentacją techniczną (tworzenie dokumentacji jakościowej)
&#8226; Weryfikacja produktu pod względem jakościowym
&#8226; Monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów jakościowych
&#8226; Prowadzenie działań jakościowych mających na celu poprawę wyników

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne
&#8226; Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
&#8226; Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP, 8D
&#8226; Znajomość wymagań jakościowych ISO TS i VDA
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
&#8226; Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
&#8226; Pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu mot. w jez. polskim i angielskim na
adres mailowy REKRUTACJA@PGWGLASS.COM

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).
Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Kwiecien, 2014  09:53

Identyfikator: 504975

Wyświetleń: 7585