Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Wrocław

CENTRUM ODSZKODOWAŃ ARKA Sp. z o.o. , ogólnopolska firma wspierająca klientów w relacjach z Towarzystwami Ubezpieczeń,
poprzez reprezentowanie poszkodowanych w dochodzeniu należnych im odszkodowań, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

OPIS STANOWISKA
Odpowiedzialność za organizację i rozbudowę regionalnej struktury terenowej na podległym obszarze

Rekrutacja i efektywne zarządzanie zespołem

Realizacja planów sprzedaży

WYMAGANIA
Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług (mile widziane doświadczenie w MLM)

Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu strukturami sprzedażowymi

Nastawienie na realizację celów biznesowych

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, menedżerskie oraz organizacyjne

Ambicja, chęć ciągłego rozwoju

Otwartość na nowe wyzwania

Niekaralność

Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dla osób z doświadczeniem stałe wynagrodzenie

Atrakcyjny system prowizyjny

Niezbędne narzędzia pracy

Poufność przy procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego
zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 04 Pazdziernik, 2015  15:23

Identyfikator: 563536

Wyświetleń: 2849