Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Czynności związane z obsługą recepcji - Wrocław

Wrocław

Sanpro Job Service Sp. z o.o. &#8211; Agencja Zatrudnienia (wpis do KRAZ. 2360), dla swojego Klienta pilnie poszukuje osób do wykonywania:

Czynności związanych z obsługą recepcji

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- obsługa recepcji (odbieranie telefonów, witanie gości i informowanie o ich przybyciu itp.)
- obsługa spotkań biznesowych (przygotowanie sal, serwis kawowy)
- wprowadzanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej przy użyciu programów działających w Spółce
- skanowanie dokumentów,
- wystawianie not korygujących,
- pomoc Asystentce Zarządu z bieżącej pracy oraz pozostałym pracownikom wg aktualnych potrzeb
- dbanie o wizerunek i wygląd biura, w tym na salach konferencyjnych i w kuchni

Wymagania:
- osoby uczące się
- umiejętność obsługi komputera - pakietu MS Office,
- dobra organizacja czasu pracy, punktualność
- dokładność i sumienność,
- łatwość nawiązywania kontaktów
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 &#8211; 19.00

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV na adres mailowy: praca.wroclaw@impel.pl/ w temacie recepcja Wroclaw

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Job Service Sp.z o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Czerwiec, 2014  22:19

Identyfikator: 510005

Wyświetleń: 2482