Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asytent Dyrektora - Specjalnista Ds. RozliczeŃ

Wrocław

W Prywatnym Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu

Zakres obowiązków:
- prowadzenie sekretariatu szkoły
- naliczanie płac i przekazywanie środków pieniężnych na konta pracowników
- rozliczanie składek ubezpieczeniowych związanych z wynagrodzeniami
- rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych
- rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym
- sporządzanie sprawozdań GUS
- znajomość programu Płatnik
- obsługa księgowości szkolnej
- obsługa SIO i Vulcan

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu Office
- bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność i sprawność w działaniu
- wysoka kultura osobista, komunikatywność
- doświadczenie w pracy biurowej
- niepalący

Oferta:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po 3 miesiącach okresu próbnego
Strategia rekrutacji:

1 etap: składanie CV na email: liceum-wroc@salezjanie.pl/
2 etap: rozmowy rekrutacyjne z wybranymi osobami
3 etap: rozpoczęcie pracy &#8211; 1 luty 2015

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Pazdziernik, 2014  15:06

Identyfikator: 526793

Wyświetleń: 3041